Een boekje vol geluk

<p>Cadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Meera Lee Patel</p><p>Petra van Dreumel is illustrator en schrijver en ze is – zoals zovelen – al haar hele leven op zoek naar geluk. Maar ze besefte steeds meer dat ‘geluk’ geen permanente staat van zijn is, het zit vooral verscholen in het opmerken van gelukkige momenten. Wanneer je daar bewust mee bezig bent, voel je het vanzelf. We hoeven dus soms alleen maar even onze zintuigen wat scherper te stellen om geluk te ervaren, te zien.</p><p>Met <em>Een boekje vol geluk</em> helpt Petra ons om geluksmomenten te herkennen, te koesteren en te creëren. Ze heeft vijf soorten geluk gedefinieerd die allemaal een eigen ‘gelukscollectie’ hebben gekregen. Er zitten veel prachtige handgeschreven quotes en kleurrijke illustraties in die voor <em>instant happiness</em> zorgen én pagina’s waar je geluksmomenten kunt opschrijven om ze voor altijd vast te leggen. Genoeg inspiratie voor een moment voor jezelf. Want geluk is niet maakbaar, maar je kunt het wel laten groeien. Dit boek biedt inspiratie en inzichten en dat leidt dat uiteindelijk tot een schatkist aan geluk, waar je iedere dag uit kunt putten.</p><p>De pers over <em>Van dromen naar doen</em>:</p><p>‘In <em>Van dromen naar doen</em> van Petra van Dreumel, ontstaan uit haar eigen notitieboek nadat ze een hersenschudding opliep bij een auto-ongeluk, staan inzichten en oefeningen om veertig dagen met jezelf en je dromen aan de slag te gaan.’ <em>JAN</em></p><p>‘Een boek als je beste vriendin.’ <em>De Gelderlander</em></p><p>‘In dit door haarzelf prachtig geïllustreerde boek geeft ze veertig dagen lang elke dag een beetje inzicht, inspiratie en een oefening. (…) Ook leuk als optimistisch stemmend cadeau.’ <em>Margriet</em></p><p><br></p>

Een boekje vol geluk

Auteur: Petra van Dreumel

Verschijningsdatum: 16/04/2021

Uitvoering: E-Book (Download)

Taal: Nederlands

ISBN: 9789402316209

Adviesprijs: 10,99 € 10.99 EUR

10,99 €

Voeg toe aan mandje