Waddenstorm

<p><em>Waddenstorm </em>is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers <em>Hotel van sneeuw, Bloedhitte </em>en <em>De lockdown.</em> Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn.</p> <p>Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan een midweekje Texel, samen met haar beste vriendin Karin en hun twee zoontjes. Marieke kan de rust goed gebruiken – tijd om lekker uit te waaien en na te denken –, want haar man gedraagt zich de laatste tijd nogal afstandelijk en ze begrijpt niet waarom. Nog voordat de vakantie goed en wel is begonnen, lopen de zaken anders dan verwacht. Op de boot naar Texel botst Mariekes zoontje tegen een vreemde man aan, die woedend reageert. De volgende dag komen ze hem weer tegen, bij het strand, en kort daarna verdwijnt een jongetje van het vakantiepark. De schrik slaat hun om het hart: weten Marieke en Karin het jochie weer te vinden, en zijn ze zelf eigenlijk wel veilig?</p>

Waddenstorm

Auteur: Noortje Brink

Verschijningsdatum:

30/09/2020

Uitvoering: E-Book (Download)

Taal: Nederlands

ISBN: 9789047205807

2,99 € 2.99 EUR

2,99 €

Voeg toe aan mandje