De kern van de zaak

Londen in de jaren negentig. Nicola gaat even naar buiten om sigaretten te halen. Wanneer ze terugkomt, treft ze een vreemde man in haar woonkamer aan. Toegegeven, hij ziet eruit als haar Jonathan, hij klinkt als haar Jonathan, maar die zou haar toch nooit zomaar de deur wijzen met de woorden: ‘Het werkt gewoon niet.’ Haar wereld staat op zijn kop. Nicola vraagt advies aan haar getrouwde vrienden, die er ook niets van begrijpen. <i>De kern van de zaak</i> is hilarisch en hartverscheurend tegelijk. St John is op haar bitterzoete best als ze schrijft over de dingen die vrouwen doen om vast te houden aan de liefde, en de dingen die mannen doen om eraan te ontsnappen. Voor de liefhebbers van A.M Homes en Jane Austen. Over <i>De vrouwen in het zwart</i>: ‘Een heerlijk boek om mee weg te kruipen.’ – <i>Margriet</i> ‘Ze slaagt erin om de middelmatigheid waar haar personages onder lijden even tragikomisch als ontwapenend neer te zetten.’ **** – <i>HUMO</i> ‘Een levendig, verfijnd en kunstig verhaal.’ – <i>The New York Times Book Review</i> ‘Met behulp van spaarzaam proza, sprankelende dialogen en pijnlijk ware observaties over het gezinsleven, creëert St John een winnende combinatie van humor en pathos.’ – <i>Publishers Weekly</i>

De kern van de zaak

Auteur: Madeleine St John

Verschijningsdatum:

06/10/2020

Uitvoering: E-Book (Download)

Taal: Nederlands

ISBN: 9789038807188

11,99 € 11.99 EUR

11,99 €

Voeg toe aan mandje