In een ogenblik

Linda GreenIn een ogenblik'Green pakt een actueel onderwerp bij de hoorns. Een zwaar thema, overtuigend verteld.' VN Detective & Thrillergids over Haar laatste woordenAl 30.000 boeken van Linda Green verkocht in Nederland en VlaanderenEen razend spannend en meeslepend verhaal over een bijzondere vriendschap: één moment kan alles veranderenVoor de fans van Ruth Ware en Liane MoriartyEén moment kan alles voorgoed veranderen.De tienjarige Finn is anders dan andere jongens: hij houdt van tuinieren en spelen op zijn ukelele, en wil alleen eten in cafés met de hoogste hygiïne-classificatie. Zijn eigenaardigheid leidt tot gepest op school en de scheiding van zijn ouders maakt zijn leven alleen maar zwaarder. Na een ruzie tussen zijn ouders om de voogdij, neemt Finns moeder hem mee naar een nieuw café.De al wat oudere serveerster Kaz heeft een goed gevoel voor humor en een hart van goud, maar ze zit tegen een burn-out aan. Als Finn en zijn moeder tijdens een van haar diensten binnenkomen, wordt hun lot voorgoed bezegeld. Ze weten het nog niet, maar de tweede keer dat ze elkaar tegen het lijf lopen, zal hun leven op het spel staan.Linda Green werkte jarenlang als journalist voor ze zich op het schrijven van boeken richtte. Ze schreef onder andere voor The Guardian, The Independent on Sunday en The Times Educational Supplement. Inmiddels is ze fulltime thrillerschrijver. Green woont in West-Yorkshire met haar familie.

In een ogenblik

Auteur: Linda Green

Verschijningsdatum: 13/04/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022592786

Adviesprijs: 19,99 € 19.990000000000002 EUR

19,99 €

Voeg toe aan mandje