Sex & Vanity

Kevin KwanSex & VanityEen jonge vrouw raakt verstrikt tussen twee werelden. Kiest ze voor haar schatrijke familie, of voor de man op wie ze wanhopig probeert niet verliefd te worden? Perfect voor fans van Lauren Weisberger en Sophie KinsellaWereldwijd meer dan twee miljoen boeken van Kevin Kwan verkochtFilmrechten verkocht aan Sony Pictures en SK GlobalAls Lucie Churchill op de eerste ochtend van haar vakantie op het eiland Capri oog in oog komt te staan met George Zao, weet ze onmiddellijk dat ze een hekel aan hem heeft. Ze walgt ervan dat hij galant aanbiedt om van hotelkamer te wisselen zodat zij uit kan kijken over de Tyrreense Zee, ze haat het dat hij meer over kunst weet dan zij en ze kan het werkelijk niet uitstaan dat hij haar heeft gekust in de schaduw van een Romeinse ruïne.Als dochter van een in Amerika geboren Chinese moeder en een New Yorkse vader met blauw bloed, is Lucie altijd van plan geweest een westerse man te trouwen. Er zit niets anders op dan George af te wijzen. Maar als ze hem jaren later weer tegen het lijf loopt - nota bene tijdens een weekendje weg met haar verloofde - is hun aantrekkingskracht nog net zo sterk. Hoe lang kan ze hem de toegang tot haar wereld en hart ontzeggen?Kevin Kwan in de pers'Sex & Vanity scoort hoog op alle fronten: een zonovergoten eiland, een oogverblindende bruiloft en een hartveroverend liefdesverhaal.' The Guardian'Bruisend, speels en hilarisch. Kwan schrijft een heerlijk vileine parodie op de superrijken, maar verstopt daaronder een scherpzinnige analyse van hedendaags racisme.' Metro'Kwan doet je gegarandeerd hardop schateren. Sex & Vanity is een scherpe satire met een teder liefdesverhaal in het hart.' Sunday Mirror'Alleen Kwan kan onweerstaanbare humor en verrukkelijke personages zo soepel combineren met een satire op snobisme en racisme. Chapeau.' Kirkus Reviews'Sex & Vanity is het literaire equivalent van een pizza met kaviaar en truffel. Om je vingers bij af te likken.' Publishers Weekly'Hartveroverend en hilarisch - dit is Kwan in topvorm.' BookPage'Fris, levendig en hilarisch. Een culturele mijlpaal!'The Wall Street JournalKevin Kwan werd geboren in Singapore en verhuisde op twaalfjarige leeftijd naar de Verenigde Staten. Zijn debuutroman Crazy Rich Asians was een internationale bestseller en werd met veel succes verfilmd. Kwans talent om op een humoristische wijze hedendaags racisme aan de kaak te stellen, maakte hem een internationale voorvechter van diversiteit. In 2018 werd hij door Time Magazine uitgeroepen tot een van de invloedrijkste mensen ter wereld.

Sex & Vanity

Auteur: Kevin Kwan

Verschijningsdatum: 09/03/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022592731

Adviesprijs: 19,99 € 19.990000000000002 EUR

19,99 €

Voeg toe aan mandje