Het vijfde meisje

J.D. BarkerHet vijfde meisjeDeel 2 van de Sam Porter-serieNu als voordelig geprijsde editieVan de Sam Porter-serie werden al meer dan 55.000 exemplaren verkochtVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgePers en boekverkopers'Een zenuwslopende zoektocht naar de dader.' Leidsch Dagblad'Huiveringwekkend spannend leesplezier. Een geweldige trilogie!' L-Magazine'IJzingwekkende thriller die zo duister en zenuwslopend is, dat je ogen over het papier flitsen in de hoop de meedogenloze seriemoordenaar te kunnen inhalen.' Zin'Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe gelezen heb.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers, Utrecht'Een garantie voor nachtmerries.' Veronica Magazine'De bedreven Barker weet de spanning er goed in te houden.' HHHH VN Detective & ThrillergidsJ.D. Barker (1971) begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. Zijn werk wordt in de pers regelmatig vergeleken met dat van Stephen King, Dean Koontz en Daniel Cole. Barker woont in Amerika met zijn gezin.

Het vijfde meisje

Auteur: J.D. Barker

Verschijningsdatum: 11/05/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022592724

Adviesprijs: 12,99 € 12.99 EUR

12,99 €

Voeg toe aan mandje