Camelot

Giles Kristian CamelotEen verslavende mix van Game of Thrones en MerlinEen fantastische hertelling van de legende van koning Arthur: avontuur, actie, romantiek, dit verhaal heeft het allemaalVoor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Bjørn Andreas Bull-Hansen, auteur van De Viking en VinlandKristians eerdere boek God of Vengeance werd door The Times uitgeroepen tot Boek van het JaarGroot-Brittannië wordt getergd door duisternis: moordpartijen, hongersnood en anarchie verscheuren het land. Haar legers zijn verwoest, alle helden dood of vermist. Zowel Arthur als Lancelot sneuvelde in de laatste grote veldslag en Merlijn is sindsdien niet meer gezien. Wat de Engelse adel betreft is de tijd van samenwerking voorbij: ze bekommeren zich voortaan enkel nog om hun eigen land en zullen zich nooit meer verenigen zoals ze dat voor Arthur deden. Maar in een geïsoleerd klooster in de moerassen van Avalon woont het nieuwste lid uit de orde: Galahad. Na een bloederig gevecht neemt hij zich voor om zijn geloften af te leggen en het leven dat hij tot dan toe heeft gekend voorgoed achter zich te laten. De temperamentvolle Iselle en verouderde krijger Gawain nemen hem onder hun hoede. Langzaam maar zeker zal de jongeman zijn lot als de zoon van Lancelot moeten accepteren en de meest gevierde en beruchte krijger worden die Groot-Brittannië ooit heeft gekend.Giles Kristian in de pers'Intens en krachtig... Geschreven met diepe expressie en extreem inlevingsvermogen. Dit is wonderbaarlijke historische fictie.' Sunday Express'Giles Kristians briljante hervertelling van de welbekende Arthur-liefdesdriehoek is opvallend fris en origineel. Kristians taalgebruik is adembenemend mooi, poëtisch en treffend. Een betoverende roman.' Angus Donald, auteur van Vogelvrij'De term "omvergeblazen" komt in me op. Dit is zonder twijfel Giles' beste boek tot dusver. Het is geweldig. Ik heb de laatste vijf pagina's in tranen uitgelezen. Glorieus, tragisch, lyrisch en totaal verslavend.' Ben Kane, auteur van Jacht op de Adelaars'Kristian is een buitengewone schrijver, die in staat is geluiden, geuren en ervaringen in een zin te vatten. Geen andere schrijver doet de middeleeuwen zo realistisch aanvoelen.' Dr. Janina Ramirez, bekende Britse historica'Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.' The TimesGiles Kristian werkte als copywriter voor een reclamebureau, toen zijn Noorse familiegeschiedenis hem inspireerde om historische fictie te gaan schrijven. Inmiddels is hij een gevierd bestsellerauteur en werd zijn boek God of Vengeance door The Times uitgeroepen tot Boek van het Jaar. Het eerste deel van zijn nieuwste serie, Lancelot, werd meteen een Sunday Times-bestseller. Kristian woont in Leicester, Engeland.

Camelot

Auteur: Giles Kristian

Verschijningsdatum: 11/05/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022592557

Adviesprijs: 22,99 € 22.990000000000002 EUR

22,99 €

Voeg toe aan mandje