Al jouw leugens

Rebecca FleetAl jouw leugensJe huis is afgebrand. Je vrouw weet van niets. Je dochter weet te veel.Voor de fans van B.A. Paris, Carla Kovach en Esther Verhoef'Een fantastische thriller - klassieke psychologische spanning vol verrassingen. Ik heb genoten.' Lee ChildMijn mond smaakt naar rook. Mijn ogen tranen ervan, doen pijn in de wind. Als ik mijn hand over mijn gezicht haal, blijft er as achter op mijn huid - als zachte zwarte sneeuw. Het verslindt de muren, vreet de ramen op, neemt bezit van alles. En zij zijn daarbinnen. Mijn kind, mijn vrouw.Na de tragische dood van zijn vrouw blijft Alex alleen achter met zijn tienerdochter Jane. Ze redden het prima, maar pas als hij Natalie ontmoet, breekt de zon weer door in zijn leven. Tot hun prille geluk abrupt wordt verstoord door een vreselijke brand. Dochter Jade houdt vol dat ze een man in huis heeft gezien op de avond van de brand; Natalie ontkent dat ze bezoek heeft gehad. Een van hen moet liegen, en Alex staat voor een onmogelijke keuze: gelooft hij zijn vrouw of zijn dochter? En welke consequenties heeft dat?Rebecca Fleet in de pers'Knap boek met een beklemmende sfeer en subtiele spanningsopbouw.' Hebban.nl'Sommige gebeurtenissen kun je beter niet in de doofpot stoppen. Een ijzige sfeer en met zorg uitgediepte personages.' ThrillZone.nl'Rebecca Fleet heeft heel wat in haar mars. De huizenruil zorgt voor een aantal heerlijke uren leesplezier.' Vrouwenthrillers.nl'Een heerlijke thriller die zeker op je lijstje moet worden gezet. Laat haar volgende boek maar snel komen!' Thrillersandmore.com 'Een echte psychologische thriller.' Chicklit.nl'Een goed geschreven psychologische thriller met heel veel verrassingen. Ik heb genoten.' Boekenkastweb 'Ik ben benieuwd naar het volgende boek van Fleet.' Kwanteinwonderland'Uitstekend uitgewerkt, vol heerlijke twists. Al jouw leugens is een ijzingwekkende inkijk in de gevaren van obsessie.' The GuardianRebecca Fleet studeerde Engelse literatuur in Oxford en werkt nu als marketeer in Londen. Daarnaast is ze de auteur van twee lovend ontvangen psychologische thrillers.

Al jouw leugens

Auteur: Rebecca Fleet

Verschijningsdatum: 09/03/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022587478

Adviesprijs: 19,99 € 19.990000000000002 EUR

19,99 €

Voeg toe aan mandje