Een zomer vol herinneringen

Liz FenwickEen zomer vol herinneringenVoor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Een aangrijpende roman over twee vrouwen: de ene verliest langzaam al haar herinneringen, de andere kan het verleden maar niet vergetenVan de boeken van Liz Fenwick werden al 80.000 exemplaren verkocht 'Een authentiek, prachtig verhaal dat lezers niet onberoerd zal laten!' NBD BiblionHebe is nog maar drieënvijftig als ze te horen krijgt dat ze een vroege vorm van alzheimer heeft. Ze doet haar best de kwaliteit van haar leven, haar baan en de relatie met haar man en kinderen te behouden, maar als ze elke dag een beetje meer van zichzelf verliest, raakt ze in paniek. Ze vlucht naar de enige plek waar ze zich veilig en geborgen voelt: het familievakantiehuis in Cornwall.Hebes nichtje Lucy worstelt juist met herinneringen die ze maar niet kan vergeten, hoe graag ze ook zou willen. Ze volgt haar tante naar Cornwall, in de hoop daar de rust te vinden die ze zo nodig heeft. Maar bij aankomst wordt al snel duidelijk dat het geheim dat Lucy al tien jaar heeft moeten bewaren zo zijn eigen manieren heeft om aan de -oppervlakte te komen. De twee vrouwen ontdekken ieder voor zich dat ze in de loop der tijd uit het oog hebben verloren wat echt belangrijk voor hen is, en dat loslaten ook een bevrijding kan betekenen.Liz Fenwick in de pers'Meeslepend en romantisch - een perfect vakantieboek.' Rachel Hore 'Een boeiende, vlot geschreven roman, die ik met plezier heb gelezen.' Nederlands Dagblad'Een hartverscheurend verhaal over verlies en herstel.' Woman and HomeLiz Fenwick groeide op in Massachusetts. Ze woonde over de hele wereld, maar verloor haar hart aan Zuid-Engeland. Haar onweerstaanbare romans, die in dertien talen worden vertaald, spelen zich af tegen de achtergrond van dit prachtige landschap.

Een zomer vol herinneringen

Auteur: Liz Fenwick

Verschijningsdatum: 09/03/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022586747

Adviesprijs: 15,99 € 15.99 EUR

15,99 €

Voeg toe aan mandje