Godenslaap

Laini TaylorGodenslaapLimited edition met exclusief artworkHet langverwachte derde en laatste deel van deze goddelijke trilogie!Voor de lezers van Sarah J. Maas, Leigh Bardugo en Holly Black'Taylors betoverende schrijfstijl en de manier waarop ze de spanning opbouwt zijn weer ongeëvenaard.' Publishers WeeklyWanneer Jaels brute leger de mensenwereld binnendringt, wordt het ondenkbare werkelijkheid, en zullen Karou en Akiva zich moeten verenigen om samen de dreigende legers van hun vijand te verslaan. Ondertussen maakt een kwaadaardige koningin jacht op Akiva en -gebeurt er iets in de hemelen boven Eretz. Welke kracht kan de hemel breken? Van de straten van Rome tot de grotten van Kirin en verder, zullen mensen, chimaera en seraphim moeten vechten, liefhebben en sterven in een episch theater dat goed en slecht, vriend en vijand overstijgt.Laini Taylor in de pers'Een adembenemend romantisch fantasyverhaal over het lot, hoop en de zoektocht naar je echte zelf.' The New York Times Book Review'Herstelt je geloof in het genre.' The Guardian'Wauw. Ik zou willen dat ik dit boek geschreven had.' Patrick Rothfuss, auteur van De angst van de wijze'Laini Taylor heeft verschillende werelden, tijden en wezens zo gedetailleerd bedacht en met zulk ambacht beschreven dat het allemaal geloofwaardig is. Lezers zullen zich verheugen op het vervolg van dit complexe, opwindende verhaal.' Booklist'Wanneer ik zou beweren dat dit een prachtig boek is, zou dat niet alleen de understatement van het jaar zijn, ik zou het ook nog eens tekortdoen. Want Dromendochter is meer dan een boek, het is kunst.' Goodreads.com'Ik ben ervan overtuigd dat dit boek de harten van de Nederlandse lezers gaat veroveren.' MagicTales.nl'Een absolute aanrader voor de liefhebber, maar ook voor lezers die eens een uitstapje naar een ander genre willen maken. Ik kijk met hoge verwachtingen uit naar deel twee!' FantasyWereld.nl'Dromendochter is spannend, romantisch en grappig.' 7Days'Heel mooi en beeldend geschreven.' Young Adult Books'Ik ben razend enthousiast. Dank je wel, Laini Taylor, je hebt wat van me tegoed!'Stephenie Meyer, auteur van de Twilight-reeksLaini Taylor is de New York Times-bestsellerauteur van de Dromendochter-trilogie en het tweeluik Zonderling & Muze. Haar boeken worden in 32 landen uitgegeven en de filmrechten van Dromendochter werden verkocht aan Universal Pictures. Taylor woont in Portland, Oregon met haar man en dochter.

Godenslaap

Auteur: LAINI TAYLOR

Verschijningsdatum: 09/02/2021

Uitvoering: Paperback

Taal: Nederlands

ISBN: 9789022564530

Adviesprijs: 27,99 € 27.990000000000002 EUR

27,99 €

Voeg toe aan mandje